Pochybnosti

Jsou lidé, kteří něco začnou dělat, udělají tomu velkou reklamu - a pak to buď dotáhnou daleko (často to chce kus posedlosti, někdy v dobrém, někdy v horším slova smyslu), nebo je to po čase přestane bavit a skončí. A jsou lidé, kteří tak nějak nevědí, jestli něco mají dělat, nebo ne.

Založil jsem si tenhle bloček hlavně proto, abych si občas sám seskládal svoje myšlenky - a třeba abych je i předložil někomu jinému. Dlouho neměl vůbec žádnou čtenost (a teď ji má pořád prachmizernou), ale myslím, že bych ji dokázal poměrně rychle zvýšit ne na závratná čísla, ale na čísla výrazně lepší. Jenže zatím nevím, jestli to mám udělat. Jak vidíte, počet příspěvků je tady dost omezený, času na jejich tvorbu moc není a je zcela reálné, že se budou vyskytovat dlouhé mezery mezi nimi.

A proto si nejsem jistý, jestli tohle okýnko má nějakou šanci na přežití, jestli má vůbec cenu ho psát. V pravidelnosti je síla, v nepravidelnosti krása, ale přece jen to chce trochu víc než jen jeden příspěvek za uherský rok. Dokážu víc? Budu mít chuť? Bude o to zájem?

Tenhle příspěvek píšu hlavně pro náhodné kolemjdoucí (existují-li takoví), a taky pro ty, kteří se sem dostanou časem, pokud bude Okinovo okýnko ještě pořád otevřené. Aby věděli, proč to tu zpočátku vypadalo tak, jak to tu vypadá nyní.

A jinak všem přeji krásné Vánoce.

Komentáře

  1. Mně přijde legrační, že zrovna autor takovéhoto kvalitního blogu měl pochybnosti :-)

    Osobně bych byla pro variantu - pokud na to máte čas - rozhodně ho propagovat a pokusit se zvýšit jeho čtenost. Třeba už jenom proto, že na něm je poctivý "fact-checking" (nevím, jak by se to řeklo česky) a toho není nikdy dost. To bych Vás skoro požádala, abyste tyto články propagoval. Kombinace témat je trochu nezvyklá, ale určitě by se našlo víc lidí jako já, kterým vyhovuje. A koneckonců vpravo se dají témata vybrat :-)

    Osobně děkuji za podrobné a přehledné informace a ještě navíc česky :-), které mně pomáhají pochopit věci, do kterých tolik nevidím - třeba přehled světových orchestrů na FB, popis voleb v ISU, dojmy z olympiády v Kanadě apod. Ke každému článku mám spoustu otázek a reakcí, ale pokusím se blog příliš nezahltit komentáři :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

You people! – aneb rasismus ztracený v překladu

Zásada pro chování wikisprávců: Komunikovat a být otevřený

Příběh jedné zvláštní fotografie