Příspěvky

Zobrazují se příspěvky z prosince 21, 2008

Pochybnosti

Jsou lidé, kteří něco začnou dělat, udělají tomu velkou reklamu - a pak to buď dotáhnou daleko (často to chce kus posedlosti, někdy v dobrém, někdy v horším slova smyslu), nebo je to po čase přestane bavit a skončí. A jsou lidé, kteří tak nějak nevědí, jestli něco mají dělat, nebo ne.

Založil jsem si tenhle bloček hlavně proto, abych si občas sám seskládal svoje myšlenky - a třeba abych je i předložil někomu jinému. Dlouho neměl vůbec žádnou čtenost (a teď ji má pořád prachmizernou), ale myslím, že bych ji dokázal poměrně rychle zvýšit ne na závratná čísla, ale na čísla výrazně lepší. Jenže zatím nevím, jestli to mám udělat. Jak vidíte, počet příspěvků je tady dost omezený, času na jejich tvorbu moc není a je zcela reálné, že se budou vyskytovat dlouhé mezery mezi nimi.

A proto si nejsem jistý, jestli tohle okýnko má nějakou šanci na přežití, jestli má vůbec cenu ho psát. V pravidelnosti je síla, v nepravidelnosti krása, ale přece jen to chce trochu víc než jen jeden příspěvek za uhersk…